Strona dla tych, którzy lubią magię bransoletek i błysk na nadgarstku. Są to ręcznie robione unikatowe sztuki z wysokiej jakości perełek i kryształków. Otwarci jesteśmy również na Wasze propozycje i na ewentualne drobne zmiany. Oferujemy usługi zmniejszania lub poszerzania tak, by każda sztuka była idealna dla przyszłej klientki. Z tego miejsca dziękujemy tym, którzy z chęcią do nas wracają...


001. Kawowy fiolet.


Benvenuto! 

Oto mały kącik ślicznych błyskotek, idealnych na codzień i od święta. Średnio kilka razy w tygodniu będą się pojawiały nowe zdjęcia. Być może mniej fatalnej jakości. Liczy się sam fakt estetycznego obrazu z miłym dla oka opisem. 

Zaczynam z tym oto drobiazgiem w kolorystyce kawowo-fioletowej. Niestety musicie uwierzyć na słowo,że takie one są. Między dwoma fioletowymi perełkami jest jeden półkryształ w kolorze bardzo brudnego różu... Być może przy świetle dziennym dojrzycie jego potencjał.

Na ręcę prezentuje się nienagannie, a taki dobór kolorów jest idealny dla lubiących te wyżej wymienione jak i szarości, brązy, beże, czernie i inne neutralności. Jutro dołączy kolejna do skompletowania. 

WYPRZEDANA. Zamow podobna.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz